Mustard - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Mustard- Teplá a zlatistá, zemitá žltá z kolekcie Fusion Mineral Paint, dodá hĺbku a charakter každému priestoru.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0105.0037 01.10.0105.0500 Zvoľte variant
Mustard - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion mustard 500ml
Limitovaná edícia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si teplý a zlatistý odtieň, ktorý je nielen jedinečný, ale aj plný charakteru. Táto špeciálna kalná žltá farba prináša do vášho interiéru nezameniteľnú hĺbku a osobitosť. Je navrhnutá tak, aby sa dokonale hodila k rôznym štýlom a vkusom.

Párujte ju s odtieňom Raw Silk pre vytvorenie pokojnej atmosféry. Táto kombinácia vás zahalí do náručia mäkkosti a kľudu, vytvárajúc prostredie ideálne pre relax a oddych.

Ak hľadáte viac tradičný a rustikálny vzhľad, spojte tento odtieň s Bayberry pre dokonalý farmársky šarm. Táto dvojica spolu vytvára harmonický kontrast, ktorý evokuje pocit vidieckej idyly a klasického šarmu.

Je to farba, ktorá je viac než len estetická. Je to prejav vkusu, výraznosti a odvahy. Je to výzva k experimentovaniu a hraní sa s kombináciami, ktoré vytvárajú úplne nový svet možností pre váš priestor.

Či už chcete oživiť svoj obývačkový priestor, pridať kúsok tepla do spálne alebo vytvoriť priateľský a pohostinný priestor pre hostí, tento odtieň je správna voľba.

Máte chuť niečo zmeniť? Skúste tento teplý a zlatistý kalný žltý odtieň a nechajte sa uniesť jeho magickým pôvabom. Farba, ktorá hovorí za vás, ktorá vyjadruje váš štýl, váš charakter a vaše túžby. Farba, ktorá zmení váš priestor a prinesie do neho úplne novú energiu

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Mustard
Odtieň: Sýty odtieň, Žltý odtieň

Mustard - Fusion Mineral Paint