Paisley - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Inšpirovaný okrajom rieky, ktorý preteká cez nádherné mesto Paisley v Škótsku, tento viactónový modrý odtieň vyvoláva snový pocit.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0409.0037 01.10.0409.0500 Zvoľte variant
Paisley - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Oslava nášho dedičstva sa nese v nádhernej palete odtieňov, ktoré zrkadlia prírodu a históriu mesta Paisley v Škótsku. Keď sa zastavíte a vychutnávate si tento viactónový modrý odtieň, predstavujete si chladný a pokojný okraj rieky, ktorý plynule preteká mestom a pridáva mu jedinečný charakter.

Tento odtieň nie je len obyčajná modrá. Je to zmes rôznych odtieňov, ktoré vytvárajú hlboký, no zároveň jemný výsledok. Skvele sa hodí do interiérov, kde chcete vytvoriť pocit pokoja a relaxácie.

Spojenie s odtieňom Little Whale vytvorí neutrálny a harmonický tón v tóne, ideálny pre tých, ktorí hľadajú jemné a zladené kombinácie. Táto kombinácia je perfektná pre miestnosti, kde chcete dosiahnuť pohodovú atmosféru a zároveň zachovať elegantný vzhľad.

Na druhej strane, kombinovanie s odtieňom Rose Water pridáva šarmantný zvrat. Táto kombinácia vytvára kontrast medzi jemným modrým a teplým ružovým, čo dodáva priestoru živelnosť a energiu.

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre neutrálne alebo kontrastné kombinácie, tento viactónový modrý odtieň je dostatočne univerzálny, aby sa prispôsobil rôznym štýlom a vkusom. Výsledkom je dokonalá rovnováha medzi históriou, prírodou a súčasným dizajnom.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Paisley
Odtieň: Modrý odtieň, Stredný odtieň

Paisley - Fusion Mineral Paint