Peony - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Peony je delikátna a jemná ružová farba na nábytok od Fusion Mineral Paint, ktorá sa stane stredobodom každej konverzácie. Vnesie nehu a romantiku do každého domova. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0029.0037 01.10.0029.0500 Zvoľte variant
Peony - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Táto jemná ružová farba vás okamžite zaujme svojou jedinečnou eleganciou. Na prvý pohľad môže pôsobiť skromne, ale keď sa na ňu bližšie pozriete, uvedomíte si, ako veľmi dokáže upútať pozornosť. Je to ako tichá melódia, ktorá napriek svojej jemnosti dokáže zaplniť celú miestnosť.

Tento odtieň ružovej je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo medzi decentným a výrazným. Pripomína prvý náznak lúčov ranného slnka alebo jemné líčka dieťaťa.

Výhodou tejto farby je jej univerzálnosť. Hodí sa takmer k akejkoľvek príležitosti, či už chcete oživiť svoj obývačkový priestor alebo pridať jemný dotyk k svojmu oblečeniu. Má schopnosť transformovať priestor alebo outfit a dodať im vzdušný a svieži vzhľad.

A čo je na tejto ružovej naozaj výnimočné? Jej schopnosť kombinovať sa s inými farbami. Skvele sa hodí k bielim, sivým alebo dokonca k tmavším odtieňom pre kontrastný efekt.

Ak hľadáte farbu, ktorá vás nikdy nesklame, táto jemná ružová je tou pravou voľbou. Je ako spoľahlivý priateľ, ktorý vás nikdy nenechá v štichu, bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete ju použiť.

V konečnom dôsledku, táto jemná ružová nie je len o farbe. Je to vyjadrenie jemnosti, ženskosti a elegancie. Je to farba, ktorá vás môže inšpirovať, upokojiť alebo dokonca vyvolať spomienky na nezabudnuteľné momenty. Tak prečo si ju neskúsiť a nechať ju oživiť váš život?

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Peony
Odtieň: Ružový odtieň, Svetlý odtieň

Peony - Fusion Mineral Paint