Raw Silk - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Jemná biela farba inšpirovaná prirodzeným luxusom hodvábu. Táto klasická teplá biela farba pridáva hĺbku akejkoľvek farbe.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0002.0037 01.10.0002.0500 Zvoľte variant
Raw Silk - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion raw silk 500ml (1)
Akcia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Tento jemný odtieň bielej farby nám prináša pocit prirodzeného luxusu, akým je hodváb. Jeho teplá klasická biela farba pridáva hĺbku a eleganciu akejkoľvek farbe. Je to farba, ktorá nikdy nevyjde z módy a vždy dodáva šmrnc a štýl do každého interiéru.

Jemná biela farba má schopnosť prilákať pozornosť a zároveň vytvárať harmonické prostredie. Je to farba, ktorá dodáva vašim priestorom krásu a jedinečný šarm. Nechajte sa uniesť touto krásnou bielou farbou a pozdvihnite vzhľad vášho interiéru na úplne novú úroveň.

 

Kombinujte s farbou Cathedral Taupe pre dosiahnutie tradičného vzhľadu.
Kombinujte s farbou  Sterling pre zdôraznenie moderného štýlu.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Raw Silk
Odtieň: Biely odtieň, Teplý odtieň