Wood Wick - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Wood Wick je farbou, ktorá je inšpirovaná večermi plnými svetla sviečok. Je útulná so stredne hnedým odtieňom. 

Je ideálne ju kombinovať s farbami:

Raw Silk

Algonquin

 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0046.0037 01.10.0046.0500 Zvoľte variant
Wood Wick - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Oživte svoje priestory s nádherným odtieňom Wood Wick, ktorý vás prenesie do atmosféry večerov pri sviečkach. Jeho útulný, stredne hnedý charakter vytvára teplý a pohodlný pocit vo vašom interiéri. Odtieň Wood Wick je starostlivo navrhnutý tak, aby symbolizoval harmóniu a istotu. Doprajte svojim zmyslom krásu a jedinečný zážitok s farbou, ktorá spoľahlivo spočinie niekde medzi svetlom a tienistým svetom.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Wood Wick
Odtieň: Hnedý odtieň, Stredný odtieň