Tuscan Orange - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Inšpirované jedinečnou tehlovou farbou talianskej krajiny, táto rustikálna oranžovo-červená mení akýkoľvek priestor. Doplnená Renfrew Blue alebo Prairie Sunset, vtiahne do vášho domova kúsok talianskej vily.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0015.0037 01.10.0015.0500 Zvoľte variant
Tuscan Orange - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion tuscan orange 500ml
Limitovaná edícia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si prechádzku po malebných uličkách Talianska, kde historické budovy svedčia o bohatej kultúrnej histórii. Táto rustikálna oranžovo-červená farba bola inšpirovaná práve týmto jedinečným tehlovým odtieňom, ktorý dominuje talianskej krajine.

Je to farba, ktorá pridáva hĺbku a charakter každému priestoru. S jej matným zakončením a hlbokým tónom je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú vniesť do svojich interiérov teplý, pôsobivý a historickej nálady plný odtieň.

Kombinácia s Renfrew Blue vytvára energickú a živú atmosféru, ktorá oživí akýkoľvek priestor. Je to ideálna kombinácia pre tých, ktorí chcú pridať moderný dotyk klasickému dizajnu.

Na druhej strane, keď sa táto rustikálna oranžovo-červená spáruje s Prairie Sunset, vytvára to pocit autentickej talianskej vily uprostred viníc. Je to dokonalý spôsob, ako vniesť pocit stredomorského leta do vášho domova, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Táto farba nie je len o jej estetickom vzhľade. Je o pocite, ktorý vytvára. Je o spomienkach na letné dovolenky, o romantických večeroch pri zapade slnka a o jednoduchosti talianskeho života.

Vytvorte si vlastný kúsok Talianska doma. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre kombináciu s Renfrew Blue alebo Prairie Sunset, táto rustikálna oranžovo-červená vám umožní cítiť vášeň, kultúru a históriu talianskej krajiny v každom kútiku vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Tuscan Orange
Odtieň: Oranžový odtieň, Sýty odtieň

Tuscan Orange - Fusion Mineral Paint