Twilight Geranium - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Sýto a vedomo navrhnutý odtieň, inšpirovaný kvetmi pelargónie v dramatickom svetle súmraku. Vytvorte výrazné vyjadrenie s týmto hlbokým odtieňom.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Momentálne nedostupné Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0404.0037 01.10.0404.0500 Zvoľte variant
Twilight Geranium - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si odtieň, ktorý v sebe zrkadlí magickú atmosféru súmraku. Tento farbný tón bol navrhnutý tak, aby odzrkadľoval krásu dlhých stoniek kvetov pelargónie, ktoré sa týčia k oblohe v dramatickom polosvete. Je sýty, výrazný a napriek tomu pripomína pokojný moment uprostred prírody.

Kombinovaním tohto odtieňa s Fusion Mineral Paint metallics Vintage Gold dosiahnete úžasne elegantný a sofistikovaný výsledok. Tento odtieň neprináša len farbu, ale skúsenosť, pocity a emócie. Je ideálny pre tých, ktorí chcú svojmu interiéru dodať hĺbku a charakter.

Zamyslite sa nad tým, aký silný výrok môžete vytvoriť s týmto hlbokým odtieňom. Predstavte si ho na stene obývacej izby alebo v spálni, kde by jeho bohatstvo a hĺbka mohli vytvoriť dokonalé pozadie pre váš nábytok a dekorácie. Môže byť aj skvelým doplnkom k iným, svetlejším odtieňom v interiéri.

Fusion Mineral Paint je známa svojou vysokou kvalitou a dlhotrvajúcim efektom. Pridanie metallics Vintage Gold do kombinácie s týmto odtieňom zabezpečí ten najjemnejší dotyk elegancie. Je to ideálna kombinácia pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné a odvážne, ale zároveň chcú zachovať istú sofistikovanosť.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Fialový odtieň, Tmavý odtieň