Upper Canada Green - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Svieža pastelová zeleň s odstínom odvážnej žltej, ktorá je mierne stlmená. Skvele sa hodí k jasným bielym, stlmeným žltým, mliečnym bielym a taupe tónom.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0030.0037 01.10.0030.0500 Zvoľte variant
Upper Canada Green - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion upper canada green 500
Limitovaná edícia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Táto svieža pastelová zeleň predstavuje dokonalý prechod medzi svetlým a odvážnym. Jej základom je odvážny žltý odtieň, ktorý je však mierne stlmený, čím vytvára harmonický a elegantný vzhľad. Farba je ideálna pre tých, ktorí hľadajú niečo jemné, ale zároveň výrazné.

Jedna z jej hlavných vlastností je jej schopnosť dokonale dopĺňať rôzne odtiene. Táto farba sa skvele kombinuje s jasnými bielymi tónmi, čo vytvára čistý a svieži kontrast. Stlmené žlté tóny doplnia jej prirodzenú eleganciu, zatiaľ čo mliečne biele a taupe odtiene pridajú hĺbku a sofistikovanosť.

Ak hľadáte rafinovaný vzhľad, odporúčame kombinovať túto pastelovú zeleň s odtieňom Casement. Táto kombinácia vytvára pocit luxusu a kvality, ktorý je ideálny pre elegantné priestory.

Pre tých, ktorí preferujú klidnejší a relaxačný výzor, odporúčame kombinovať s odtieňom Champlain. Spolu vytvárajú atmosféru pokoja a harmónie, čo je ideálne pre miestnosti určené na oddych a regeneráciu.

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre jednu alebo druhú kombináciu, táto svieža pastelová zeleň je vždy skvelou voľbou pre tých, ktorí si prajú zmeniť svoj priestor a priniesť do neho sviežosť a štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Upper Canada Green
Odtieň: Stredný odtieň, Zelený odtieň