Willowbank - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Klasická námornícka modrá s žiarivým twistom. Tieto bohaté tóny prinesú energiu do akéhokoľvek priestoru.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0037.0037 01.10.0037.0500 Zvoľte variant
Willowbank - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion willowbank 500ml
Akcia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si klasickú námornícku modrú, ktorá sa stretáva s inovatívnym a žiarivým nádychom. Tieto bohaté tóny sú navrhnuté tak, aby bez námahy pridali štipku energie do akéhokoľvek priestoru, či už ide o obývaciu izbu, spálňu alebo kanceláriu.

Táto farba nie je len o elegancii, ale aj o dynamike a vitalite. Môžete cítiť hlbočinu klasického námorníckeho odtieňa, ktorý je vylepšený sviežim a žiarivým podtónom, čo robí priestor živým a pútavým.

Čo je ešte lepšie? Túto farbu môžete kombinovať s rôznymi odtieňmi pre rôzne výsledky. Chcete vytvoriť romantickú náladu? Skombinujte ju s farbou Rose Water. Tento duet spolu vytvorí neodolateľne romantický pocit, ktorý vašu miestnosť premení na miesto plné lásky a jemnosti.

Hľadáte niečo, čo dodá priestoru pôdu a kontrast? Skombinujte ju s farbou Chateau. Táto kombinácia pridáva hĺbku a zemité tóny, ktoré sú dokonalým protipólom žiarivej námorníckej modrej. Výsledkom je harmonický a vyvážený priestor.

Táto farba je viac ako len náter. Je to vyhlásenie. Je to príbeh. A predovšetkým je to príležitosť premeniť váš priestor na niečo výnimočné. Výberom tejto farby získate nielen kvalitu, ale aj možnosť vytvoriť vlastné zákutia plné inšpirácie.

Zvoľte tieto bohaté tóny a premeňte svoj domov na miesto, kde sa zrodia sny, spomienky a bezpočetné chvíle pohody.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Modrý odtieň, Tmavý odtieň

Willowbank - Fusion Mineral Paint