Winchester - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Tento barokovo inšpirovaný burgundský odtieň vás zaujme svojim trvalým charakterom. V kombinácii s čiernym alebo surovou hodvábou môže vytvoriť dramatický alebo osviežujúci efekt.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0036.0037 01.10.0036.0500 Zvoľte variant
Winchester - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si odtieň, ktorý v sebe nesie hlbokú históriu a eleganciu barokového obdobia. Tento burgundský odtieň, inšpirovaný barokovým štýlom, je skutočne výnimočný svojim vytrvalým a trvalým charakterom. Pre tých, ktorí sa neboja vyniknúť a vyjadriť svoju osobnosť, je tento odtieň dokonalým výberom.

Je sebavedomý a odlišný, čo vytvára neochvejnú atmosféru. Predstavte si tento odtieň na stenách obývačky alebo spálne, kde môže byť hlavným hráčom alebo doplňujúcim elementom v interiéri.

Ak hľadáte niečo dramatickejšie, odporúčame kombinovať tento burgundský odtieň s Coal Black. Vytvoríte tak priestor plný vášne, tajomstva a hlbokej emocionálnej intenzity.

Na druhej strane, ak chcete vytvoriť atmosféru plnú sviežosti a jemnosti, spárujte tento odtieň s odtieňom Raw Silk. Táto kombinácia ponúka nádych ľahkosti a vzdušnosti, ktorý dodá vášmu interiéru osviežujúci akcent.

Tento burgundský odtieň nie je len o farbe, ale aj o pocite. Je to vyjadrenie luxusu, histórie a hĺbky. Je to voľba pre tých, ktorí chcú, aby ich priestor vyjadroval eleganciu, sofistikovanosť a silný charakter.

Nezabudnite, že najlepšie dekorácie a návrhy vychádzajú z odvahy kombinovať a experimentovať. A s týmto burgundským odtieňom máte nespočetné možnosti, ako vytvoriť priestor, ktorý vás bude denne inšpirovať.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Winchester
Odtieň: Hnedý odtieň, Tmavý odtieň

Winchester - Fusion Mineral Paint