Buttermilk Cream - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Táto mäkká krémová žltá symbolizuje pohodlie a jednoduchosť. Je ideálna na pridanie tepla do každého priestoru.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0013.0037 01.10.0013.0500 Zvoľte variant
Buttermilk Cream - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion buttermilk cream 500 m
Limitovaná edícia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Táto mäkká krémová žltá nie je len obyčajnou farbou. Ako už názov napovedá, je to šampión v oblasti pohodlia a jednoduchosti. Je to farba, ktorá v sebe nesie pocity útulnosti a domáckosti. Keď ju nanesiete na steny, cítite okamžitú pohodu a teplo, akoby vás obklopovala mäkká deka.

Farba je navrhnutá tak, aby dokonale ladila s rôznymi interiérovými štýlmi a dekoráciami. Či už máte moderný byt alebo rustikálny dom, táto farba sa prispôsobí a zdokonalí váš priestor. Je to ideálny odtieň pre tých, ktorí hľadajú něco výnimočného, ale zároveň chcú zachovať jemnú a elegantnú atmosféru.

Ak ste fanúšikom vidieckeho štýlu, skombinujte ju s odtieňom Champness pre dokonalý "farmhouse" vzhľad. Toto spojenie bude vytvárať harmonický a vyvážený výsledok, ktorý prinesie do vášho domova kúsok prírody.

Pre tých odvážnejších, ktorí hľadajú výrazný a odvážny výzor, odporúčame kombinovať ju s odtieňom Bayberry. Toto spojenie prinesie kontrast a živosť, ktorá oživí každý priestor a stane sa skutočným magnetom pre oči.

Nepodceňujte silu tejto mäkkej krémovej žltej. Je to farba, ktorá dokáže zmeniť atmosféru miestnosti, pridať teplý dotyk a vytvoriť príjemné prostredie pre vás a vašich blízkych. Vyberte si ju a premeňte svoj domov na miesto, kde sa budete cítiť ako v náruči pohodlia a útulnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Buttermilk Cream
Odtieň: Svetlý odtieň, Žltý odtieň