Cobblestone - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Táto teplá šedá farba na nábytok je inšpirovaná kľukatými dláždenými cestami, ktoré sú rovnako romantické a sofistikované. Tento jemne sivý odtieň Vám otvorí celý priestor.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0407.0037 01.10.0407.0500 Zvoľte variant
Cobblestone - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si teplo sivú farbu, ktorá v sebe nesie spomienky na krivolaké kamenné cestičky starých európskych mestečiek. Táto farba je ideálnym spoločníkom pre všetkých, ktorí hľadajú kombináciu romantiky a sofistikovanosti v jednom. Je to farba, ktorá pripomína dlhé prechádzky pod hviezdnatým nebom v malom stredovekom meste.

Kombinujte ju s odtieňom Bedford a získate skutočne tradičný vzhľad, ktorý poteší milovníkov klasickej elegancie. Na druhej strane, keď ju spojíte s odtieňom Homestead Blue, vytvoríte atmosféru uvoľnenosti a bezstarostnosti. Táto farba je perfektným riešením pre všetkých, ktorí chcú do svojho domova vniesť trochu histórie, ale zároveň nechcú obetovať moderný vzhľad.

Predstavte si, ako táto farba oživí steny vašej obývačky, spálne alebo štúdia. Je dostatočne neutrálna, aby zapadla do akejkoľvek miestnosti, a zároveň má v sebe tú správnu dávku charakteru, ktorá ju robí výnimočnou.

Či už ste milovník starožitností alebo hľadáte modernú a zároveň pohodlnú estetiku, táto teplo sivá farba je tou správnou voľbou pre vás. Nechajte sa inšpirovať krásou starých európskych uličiek a vytvorte si vlastný osobitý priestor plný štýlu a elegancie.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Cobblestone
Odtieň: Hnedý odtieň, Svetlý odtieň

Cobblestone - Fusion Mineral Paint