Homestead Blue - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Homestead Blue, jeden z našich najikonickejších odtieňov, prekonal skúšku času. Je to zložitá modrá s nádychom sivej a podfarbou tyrkysovej, ktorá dodáva šarm a dôveru.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0019.0037 01.10.0019.0500 Zvoľte variant
Homestead Blue - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Homestead Blue nie je len obyčajný odtieň. Predstavuje kombináciu hlbokých, bohatých a komplexných tónov, ktoré do seba dokonale zapadajú. Jeden z našich najikonickejších odtieňov, Homestead Blue, sa v priebehu rokov stal symbolom kvality a nadčasovosti.

Táto zložitá modrá farba je akoby stvorená pre tých, ktorí hľadajú niečo jedinečné a sofistikované. Delikátny nádych sivej dodáva tomuto odtieňu hĺbku a elegance, zatiaľ čo jemná podfarba tyrkysovej zabezpečuje, že je stále svieži a moderný.

Párovanie tejto farby je umenie samo osebe. Keď ju skombinujete s Buttermilk Cream, vytvoríte luxusný a teplý vzhľad, ktorý je ako stvorený pre tie najnáročnejšie interiéry. Na druhej strane, ak dáte prednosť jemnejšiemu a subtilnejšiemu výrazu, spojenie s Cathedral Taupe dodá miestnosti mäkkosť a kľudnú atmosféru.

Homestead Blue je preto viac než len farba. Je to prejav štýlu, charakteru a osobnosti. Vďaka svojej všestrannosti a jedinečnosti sa hodí do rôznych priestorov a na rôzne povrchy. Môžete ňou vymaľovať celú miestnosť, alebo ju použiť ako akcent na jednej stene či nábytku.

Táto farba je tiež synonymom dlhovekosti. Nie je to len preto, že vydrží vyzerať skvele rok čo rok, ale aj preto, že jej odtieň a kvalita sú stále aktuálne.

Ak hľadáte farbu, ktorá vyjadruje vašu osobnosť a zároveň pridáva hodnotu vášmu domovu, Homestead Blue je správnou voľbou. Vráti vašemu priestoru život, charakter a eleganciu, ktoré hľadáte. Vyberte si Homestead Blue a vytvorte priestor, v ktorom sa budete cítiť skutočne ako doma.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Homestead Blue
Odtieň: Modrý odtieň, Stredný odtieň

Homestead Blue - Fusion Mineral Paint