Cranberry - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Otočte sa k šťavnatej, hlboko červenej farbe pripomínajúcej nadplod na vytvorenie smelého, no príjemného dojmu. Prirodzená burgundská červená, ktorá sa skvele hodí do každého domova.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0017.0037 01.10.0017.0500 Zvoľte variant
Cranberry - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Zažite eleganciu a sofistikovanosť s našou červenou farbou, inšpirovanou výzorom šípiek. Táto šťavnatá, hlboko červená odtieň je nielen smelým vyhlásením, ale tiež pridáva teplý, útulný pocit každej miestnosti. Farba je čerpaná z prírodných odtieňov burgundskej červenej, čo z nej robí ideálny doplnok k akejkoľvek vnútornej výzdobe.

Predstavte si, ako táto bohatá farba premení vaše steny na živý umelecký výtvor, ktorý zaujme a inšpiruje. Je navrhnutá tak, aby bola mimoriadne lichotivá pre akýkoľvek interiérový štýl, od moderného po tradičný.

A čo je ešte lepšie, táto farba je skvelým spoločníkom pre iné odtiene v našej palete. Chcete rafinovaný vzhľad? Spárujte ju s naším Bedford odtieňom a vytvorte elegantnú kombináciu, ktorá je dokonalým spojením sofistikovanosti a pôvabu. Uprednostňujete tradičnejší štýl? Skombinujte ju s Buttermilk Cream a objavte, ako tieto dve farby spolu harmonizujú a vytvárajú klasický, atemporálny vzhľad.

Táto farba je nielen krásna, ale aj vysoko kvalitná. Je navrhnutá tak, aby vydržala dlho a zachovala si svoj pôvodný vzhľad aj po rokoch používania. Je odolná voči blednutiu, škrabancom a ďalším bežným poškodeniam, čo z nej robí ideálny výber pre akúkoľvek miestnosť vo vašom dome.

Zvoľte si našu burgundskú červenú a zažite, ako transformuje váš priestor s dotykom elegance, luxusu a pohodlia.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Cranberry
Odtieň: Červený odtieň, Tmavý odtieň

Cranberry - Fusion Mineral Paint