Elderberry - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Elderberry živá a zároveň sofistikovaná fialová, táto odtieň prináša do akéhokoľvek priestoru náladový a lahodne premyslený náraz farby.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0039.0037 01.10.0039.0500 Zvoľte variant
Elderberry - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Elderberry je farba, ktorá prináša do interiéru alebo akéhokoľvek priestoru zaujímavý a sofistikovaný prvok. Je to oživujúci odtieň fialovej, ktorý zachytáva pozornosť a vytvára atmosféru tajomstva a elegancie. Táto farba je kombináciou hlbokého fialového s nádychom jemnejších tónov, čo ju robí univerzálnou a ľahko kombinovateľnou s rôznymi dizajnovými štýlmi.

Elderberry dodáva priestoru bohatý a dramatický vzhľad. Je to farba, ktorá pôsobí veľmi premyslene a sofistikovane a môže byť použitá ako hlavný prvok alebo akcent v interiéri. Tento odtieň fialovej v sebe skrýva pôsobivé a dramatické vlastnosti, ktoré dodávajú priestoru hĺbku a eleganciu.

Táto farba je vhodná pre tých, ktorí sa neboja experimentovať s farbami a radi prinášajú do svojho prostredia nové dimenzie. Čučoriedková farba je dokonalá pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu medzi energiou a rafinovanosťou. Môže byť použitá vo veľkých priestoroch, ako napríklad na stenách alebo na nábytku, alebo aj v menších detailoch, ako dekoratívne prvky, doplnky alebo obrazy.

V kombinácii s neutrálnymi odtieňmi, ako sú sivá, béžová alebo krémová, Elderberry vynikne a dodá interiéru extravagantný a sofistikovaný vzhľad. Pre tých, ktorí majú radi bohatú a vzrušujúcu atmosféru, je táto farba ideálnym doplnkom.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Červený odtieň

Elderberry - Fusion Mineral Paint