Highlander - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Hlboká, výrazná šarlátová červená inšpirovaná rodinným tartanom nosiacim históriu nížin a vrchovín Škótska. Odtieň tak bezčasý ako samotné Škótsko.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0033.0037 01.10.0033.0500 Zvoľte variant
Highlander - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám odtieň, ktorý má hlboké korene v srdci Škótska. Naša šarlátová červená je inšpirovaná rodinným tartanom, ktorý je nosený počas putovania nížinami aj vrchovinami Škótska. Tento odtieň nie je len farbou, ale aj príbehom, ktorý zobrazuje tradíciu a kultúrne dedičstvo Škótska.

Tak ako škótska krajina sa mení s každým kopcom a dolom, aj táto červená má svoje hĺbky a intenzitu, ktorá ožíva na každej ploche. Je to farba, ktorá zároveň zobrazuje vášeň, odvahu a hrdosť Škótska.

Kombinujte ju s odtieňom Pressed Fern pre tradičný pocit. Táto kombinácia pridá vašemu priestoru pocit prírodnosti a tepla. Je to dokonalý spôsob, ako pridať trochu prírody do vášho domova alebo kancelárie.

Ak hľadáte niečo viac rafinované a elegantné, skombinujte šarlátovú červenú s Midnight Blue. Táto kombinácia je dokonalá pre tých, ktorí chcú svojmu priestoru dodať moderný a sofistikovaný vzhľad.

Naša šarlátová červená je viac ako len farba. Je to vyjadrenie tradície, kultúry a hlbokého spojenia s krásami Škótska. Je to odtieň, ktorý je rovnako bezčasný ako samotné Škótsko, a ktorý prinesie kúsok tejto nádhernej krajiny priamo k vám domov.

Nezáleží na tom, či ju použijete v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii, táto šarlátová červená zaručene oživí akýkoľvek priestor. Vyzdvihnite tradíciu a krásu Škótska s touto jedinečnou farbou.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Červený odtieň

Highlander - Fusion Mineral Paint