Mist - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Tento očarujúci odtieň vnesie do každého priestoru jemnosť spolu s hravosťou. Jemným modrým tónom povzbudíte všetky tipy nábytku, ktoré sa Vám odvďačia nekonečnou sviežosťou. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0412.0037 01.10.0412.0500 Zvoľte variant
Mist - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si oživenie vášho priestoru s nádychom jedinečnej farby, ktorá je zároveň hravá a elegantná. Tento odtieň periwinkle nie je len obyčajnou farbou. Je to výraz, ktorý pridá život a charakter do akéhokoľvek interiéru. Či už máte moderný, tradičný alebo bohémsky štýl, tento odtieň sa hodí do všetkých.

Zamilujte sa do jeho jemnej, ale výraznej prítomnosti, ktorá môže premeniť obyčajný priestor na miesto plné zábavy a kúzla. Ale čo by bolo ešte lepšie? Kombinácie!

Ak hľadáte kombináciu, ktorá je nenáročná, ale zároveň elegantná, skombinujte tento odtieň s Casement". Táto kombinácia pridá do vášho priestoru rafinovanosť bez toho, aby ste museli príliš experimentovať. Ideálna kombinácia pre tých, ktorí si chcú zachovať klasický vzhľad s moderným dotykom.

A pre tých, ktorí hľadajú ešte viac sofistikovanosti a jemnosti, odporúčame kombinovať tento odtieň s Lamp White. Táto kombinácia pridá hĺbku a vrstvenie, ktoré vašemu priestoru dodajú pocit luxusu a štýlu.

Takže, či už renovujete celý priestor alebo len chcete pridať trochu farby, tento odtieň je vaša cesta k premene. Vytvorte si vlastný jedinečný priestor, ktorý odráža vašu osobnosť a štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Mist
Odtieň: Modrý odtieň, Svetlý odtieň

Mist - Fusion Mineral Paint